تبلیغات
روستای رهن - حضور نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در روستای رهن
روستای رهن
آرزویم این است، زادگاهم همیشه آباد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رهن(رهن20): نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در روستای رهن حضور یافت و ضمن عرض خداقوت و تشكر ار رهنی ها (چه كسانی كه به من رای داده اند و چه كسانی كه رای نداده اند) تقدیر و تشكر كرد و گفت در واقع رای شما مردم رهن به استاد حیدری عزیز رای به بنائی بوده است و من نماینده تمامی اقشار هستم.
مهندس بنایی در ادامه سخنان خود گفت:انتخابات تمام شد ، رقابت دوستانه تمام شد و احترام می گذارم به همه عزیزان و كاندیدا هایی كه در این دوره حضور داشتند و تنور انتخابات را گرم نمودند و برنده اصلی انتخابات شما مردم هستید.


بقیه در ادامه مطلب
ما را از نظرات سازنده خود محروم نسازید

بنایی در ادامه افزود: بنده به شخصه با جناب آقای رجایی نماینده فعلی گناباد (دوره نهم) در مجلس شورای اسلامی تلفنی صحبت كردم و گفتم  كه برنامه هایی كه دارید ،اعتباراتی  كه مصوب نشد و یا نشده ،پروژه هایی كه دارید به من بگید تا ان شاء الله از 94/03/07 كه شروع مجلس دهم است كارها رو به جلو ببریم و با همت گنابادیها و بجستانیهای عزیز انجام بدم و برای اولین بار در گناباد و بجستان من از تمام كاندیداهایی كه در این دوره حضور داشتند دعوت كردم تا در اتاق فكری كه تشكیل داده ایم شركت كنند و بنده را یاری نمایند.
بنایی در مورد مطالبات و خواسته های مردم رهن گفت: ان شاء الله این عنایتی كه به بنده حقیر داشتید و این مطالبه گری كه داشتید بتوانم با عنایت شورا و دهیار محترم و نخبگان رهن جامعه عمل بپوشانم.
مهندس بنایی در مورد قنات روستای رهن كه خواسته اصلی مردم این روستاست گفت:مشكل اصلی كه روستاهای ما دارند مشكل قنات است و در مورد قنات رهن بایستی كار شود ، پیگیری شود، و با توجه به اینكه من نیروی جهاد كشاورزی هستم و ارتباط خوبی با جهاد كشاورزی و آب منطقه ای دارم ، ما اینها رو دسته بندی می كنیم و هر كاری در مورد قنات داشته باشید از قبیل اداری و اجرائی قنات، من در وزارتخانه پیگیر آن خواهم بود و شورا و هیات امناء قنات بایستی پیگیر آن باشند تا هر چه سریعتر این مشكل برطرف شود.
نماینده منتخب مردم در مورد مطالبات دیگری كه شورای اسلامی رهن درخواست كرده بود گفت: مجموعه ورزشی خواست و مطالبه اكثر روستاهاست و من این مساله را برای تمام روستائیان پیگیری خواهم كرد.
در بحث اشتغال در گناباد پیگیر خواهم بود تا سرمایه گذار جذب گناباد و منطقه كنیم و در مورد كارگاههای تولیدی كوچك در روستا ها اگر نهادینه بشود و استفاده شود از پتانسیل بانوان برای صنایع دستی،قالیبافی،گلیم بافی و...پیگیری خواهم كرد و اگر صنایع دستی احیاء شود و كارگاهای كوچكی در روستاها احیاء شود و مثل رهن كه الان مهاجر پذیر است و واقعاً مردم لذت می برند و ماندگاری در روستا بیشتر خواهد شد و مشكل تفریحی و تفریحاتی روستائیان باید برطرف شود.
مهندس بنائی در پایان از همه مردم رهن تقدیر و تشكر نمود و از مردم گنابادو بجستان و روستائیان كه به بنده حقیر اعتماد كردند سپاسگذاری نمود.طبقه بندی: اخبار روستا، 
ارسال توسط محمود امیری
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد مطالب این وبلاگ


صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

قالب وبلاگ